סימון ערכים תזונתיים באתר החברה

מידע תזונתי

  1. התכנים באתר נועדו למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד. האמור באתר זה אינו בא במקום יעוץ רפואי או דיאטטי, ויש לפנות לבעל מקצוע על מנת לקבל יעוץ שכזה. מטעמים אלו אין לראות באמור באתר משום כל המלצה רפואית או דיאטטית. כל הסתמכות על המידע נעשית על אחריות המשתמש בלבד.
  2. אין להסתמך על עובדי החברה כמקור למידע רפואי, דיאטטי או אלרגני כלשהו.
  3. מובהר, כי בכל מקרה, תתכן סטייה של עד 20% במידע ובנתונים המוצגים באתר, בשל הליכי האפייה, ההכנה, וגודלן המשתנה של המנות.
  4. לתשומת לב: המנות יכולות להכיל, וחלקן אף מכילות, אלרגנים ממינים שונים לרבות: מוצרי חלב, ביצים, אגוזים ממינים שונים, שקדים, בוטנים, גלוטן וכו'. המנות אינן מיוצרות בסביבה הנקייה מחומרים אלרגניים ולכן האזהרה מתייחסת לכלל המנות.
  5. יובהר לגבי מנת הפיצה ללא גלוטן: על אף שאינה מיוצרת מחומרי גלם המכילים גלוטן, יש לקחת בחשבון כי היא מיוצרת בסביבת עבודה שאינה נקייה מגלוטן, אשר עלולה לחשוף אותה לחומרים אלרגניים, לרבות גלוטן. לפיכך מומלץ לחולי צליאק או ללקוחות הרגישים לגלוטן להתייעץ עם גורם רפואי ומקצועי בעניין. 
  6. מרבית המנות של החברה מיוצרות מחומרים שזמינותם וערכם התזונתי משתנה בהתאם לעונות השנה ולזנים השונים של חלק מהמוצרים. כמו כן החברה שואפת כל העת לפתח ולשפר את המנות, לרבות החלפת מרכיבים וספקים של מרכיבים. מסיבות אלו הערכים התזונתיים של המנות המפורסמים באתר זה הינם ערכים מייצגים, ולכן תיתכן בהם סטייה מסוימת.
  7. שינויים במנות, בהרכבן ו/או בתכולתן, יכולים להיעשות ללא הודעה מוקדמת. ניתן לקבל ערכים מעודכנים ליום הצריכה בפניה במייל לחברה, באמצעות האתר או בפניה טלפונית.